viskas apie viska xDD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

viskas apie viska xDD

Kalbame apie viską, , , xDD
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
lauruteab
Beribis tiltas.
lauruteab


Pranešimų skaičius : 136
Join date : 2008-07-06
Age : 27
Miestas : Biržai

Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Empty
RašytiTemos pavadinimas: Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot   Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Icon_minitimeKv. 07 17, 2008 5:57 pm

Ar pas jumis yra tokiu maistu kuriu nemegot ir dabar jau sveiciat juos ?
O gal yra tokiu kuriuos be proto megot, o dbr nebemegstat ??? ;D
Atgal į viršų Go down
https://viskasapieviska.forumlt.com
lauruteab
Beribis tiltas.
lauruteab


Pranešimų skaičius : 136
Join date : 2008-07-06
Age : 27
Miestas : Biržai

Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot   Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Icon_minitimeKv. 07 17, 2008 5:59 pm

Aš tai ankščiau kai buvau maža tiesiog ryte rydavau razinas, net mama jas nuo manęs slėpdavo, o dabar į jas net pasižiūrėti negaliu, nes kai mama iškepa pyraga su razinom tai sakau, kad to pyrago nevalgysiu ir viskas arba kai būna visokie riešutai ir razinų mišinys, tai aš riešutus suvalgau, o visas razinas tai tėčiui su mama palieku cute smile
Atgal į viršų Go down
https://viskasapieviska.forumlt.com
Vasara
Aš ateinu.!
Vasara


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2008-08-27

Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot   Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Icon_minitimeTr. 08 27, 2008 12:18 pm

kai buvau maža ir buvau Mc,Donald tai nemėgau mesainiu o dabar man jie patiko bet juos valgau labai labai labai labai labai retai
Atgal į viršų Go down
Avril
Rašo ant delno.



Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2008-08-18

Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot   Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Icon_minitimePen. 08 29, 2008 9:36 am

Kaip buvau maza nekenciau rugstyniu sriubos, o dabar pati kas antra diena verduosi taip
Atgal į viršų Go down
Vasara
Aš ateinu.!
Vasara


Pranešimų skaičius : 72
Join date : 2008-08-27

Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot   Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Icon_minitimeKv. 12 25, 2008 11:51 pm

aš maža valgydavau medų ir nesustodauvau tai mama su tėčiu kokiu 200Lt per savaitę išleisdavo o dabar man medus tik per Kūčias
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot   Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Maistelis. Kuriu nemegot ir pamegot
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
viskas apie viska xDD :: Kūlinarija-
Pereiti į: